V pondělí 27.4.se čtyři třídy prvňáčků vydaly na výpravu na Holednou, kde společně oslavili Den Země.
Na děti čekala stezka plná zábavných úkolů, při kterých objevovaly tajemství přírody. Ve skupinkách spolupracovaly, přemýšlely, luštily křížovku o živlech a s nadšením plnily jeden úkol za druhým. Nechyběl smích, radost z objevování ani spousta nových zážitků.
Celé dopoledne se neslo v příjemné atmosféře a děti si odnesly nejen nové poznatky, ale i spoustu hezkých zážitků.
za kolektiv tř.učitelek Mgr.Silvia Macáková





