kalendář akcí
<srpen 2019>
poútstčtsone
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
prázdniny a volna 29.6. - 1.9. 2019 / Hlavní prázdniny

Elektronická žákovská knížka Edookit
edookit-logo-official-(1).png

Třídní schůzky a konzultační hodiny




Nenech to být
logo-(2).png

Jsme partnerskou školou Českého volejbalového svazu
Document-page-001-(1).jpg
Jsme fakultní školou FSS Masarykovy univerzity:

Fakultni-skola-page-001.jpg

IMG_0001.jpg

Sponzoři








Základní škola Brno, Vejrostova - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz

Družstva


Družstvo 6.A

Radana Blatná
Ondřej Ciboch
Anita Čizimi
Tomáš Farmačka
Filip Harman
Ema Hlaváčová
Ondřej Hort
Isabela Klímová
Jindřich Knetig
Tadeáš Křivánek
Vojtěch Kurečka
Jakub Nešťák
Marie Mlečková
Vendula Smutná
Šimon Spurný
Michal Šindelář
Zuzana Štouračová
Štěpán Švanda
Lucie Tenorová
David Theml
Tereza Urbanová
Terka Urbanová
Dominik Uher
Kristýna Vévodová
Petr Vincenz
Adéla Vrbová
Kristýna Vyžrálková

Trenéři: Daniel Weiser, Kamil Šmehlík

žákyně A

Denisa Neubauerová
Zuzana Pavelková
Zuzana Jilmová
Sabina Broškovičová
Adéla Tomašovičová
Lucie Kratochvílová
Nikola Drábková 
Markéta Kloudová
Lucie Kašparová
Ema Štercová
Adéla Tatíčková
Patricie Vašková
Karolína Rochová
Veronika Popková
Radka Janková
Kateřina Bělohlávková

Trenéři: Andrea Olejníčková, Eliška Zemanová

Družstvo žákyně B

Beinhofnerová Nikol 
Broškovičová Sabina 
Daňková Bára 
Doležalová Kateřina 
Drdlíková Liliana 
Horáčková Karolína 
Janková Radka 
Jilmová Zuzana 
Kašparová Lucie 
Kloudová Markéta 
Pehalová Sabina 
Popková Veronika 
Pučová Tereza 
Rochová Karolína 
Rybníčková Jana 
Synková Markéta 
Štercová Ema 
Tatíčková Adéla 
Tonnerová Lucie 
Uhrová Gabriela 
Vašková Patricie 
Vopatová Sára

Trenéři: Andrea Olejníčková, Eliška Zemanová

Družstvo Žáci

Brandštetr Jakub
Daněk Tomáš
Götthans Tomáš
Helán David
Holešovský Petr
Horčica Adam
Hort Martin
Jaeger Lukáš
Jaeger Vojtěch
Janek Filip
Kurečka Michal
Kučera Lukáš
Milek Tomáš
Nikolyuk Maxim
Panský Matěj
Pekárek Sebastian
Sedláček Lukáš 
Stix Sebastian


Trenéři: Jaroslav Kraťoch, Lucie Kraťochová