kalendář akcí
<září 2017>
poútstčtsone
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
prázdniny a volna 29.9. 2017 / Ředitelské volno
26. - 27. 10. 2017 / Podzimní prázdniny
23.12. 17 - 2.1. 18 / Vánoční prázdniny
2.2. 2018 / Pololetní prázdniny
5.2. - 11. 2. 2018 / Jarní prázdniny
29. - 30. 3. 18 / Velikonoční prázdniny
2.7. - 31.8. 2018 / Hlavní prázdniny


Elektronická žákovská knížka Edookit
edookit-logo-official-(1).png

Třídní schůzky a konzultační hodiny


2. 10. 2017  17:00 - třídní schůzky + konzultační hodiny
6. 11. 2017 - konzultační hodiny
8. 1. 2018 - konzultační hodiny
5. 3. 2018 - konzultační hodiny
14. 5. 2018 - konzultační hodiny
4. 6. 2018 - 17:00 - třídní schůzky + konzultační hodiny


Nenech to být
logo-(2).png

Jsme fakultní školou FSS Masarykovy univerzity:

Fakultni-skola-page-001.jpg


Sponzoři








Základní škola Brno, Vejrostova - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz

Družstva


Družstvo žákyně A

Barešová Martina
Berkyová Michaela
Bělohlávková Kateřina
Brolíková Michaela
Brůžová Natálie
Haklová Lucie
Klementová Kateřina
Kratochvílová Lucie
Melicharová Aneta
Miholová Kateřina
Neubauerová Denisa
Pavelková Zuzana
Prášková Gabriela
Ruská Dominika
Šiková Hana
Šubrtová Tereza
Teplá Eliška
Tomašovičová Adéla
Tronečková Adéla
Veselá Kateřina

Trenéři: Daniel Weiser, Kamil Šmehlík

Družstvo žákyně B

Beinhofnerová Nikol 
Broškovičová Sabina 
Daňková Bára 
Doležalová Kateřina 
Drdlíková Liliana 
Horáčková Karolína 
Janková Radka 
Jilmová Zuzana 
Kašparová Lucie 
Kloudová Markéta 
Pehalová Sabina 
Popková Veronika 
Pučová Tereza 
Rochová Karolína 
Rybníčková Jana 
Synková Markéta 
Štercová Ema 
Tatíčková Adéla 
Tonnerová Lucie 
Uhrová Gabriela 
Vašková Patricie 
Vopatová Sára

Trenéři: Andrea Olejníčková, Eliška Zemanová

Družstvo Žáci

Brandštetr Jakub
Daněk Tomáš
Götthans Tomáš
Helán David
Holešovský Petr
Horčica Adam
Hort Martin
Jaeger Lukáš
Jaeger Vojtěch
Janek Filip
Kurečka Michal
Kučera Lukáš
Milek Tomáš
Nikolyuk Maxim
Panský Matěj
Pekárek Sebastian
Sedláček Lukáš 
Stix Sebastian


Trenéři: Jaroslav Kraťoch, Lucie Kraťochová