ZAMĚSTNANCI

Home » O ŠKOLE » ZAMĚSTNANCI

Ředitel školy

Mgr. Zdeněk Černošek: zsvejrostova@vejrostova.cz

Zástupkyně 1. stupně

PaedDr. Kováčiková Dagmar: dagmar.kovacikova@vejrostova.cz

Zástupkyně 2. stupně

Mgr. Livingstonová Věra: vera.livingstonova@vejrostova.cz

Vedoucí vychovatelka školní družiny

Tuzová Zuzana: zuzana.tuzova@vejrostova.cz

Speciální pedagožky

Mgr. et Mgr. Novotná Táňa: specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Machainová Irena:irena.machainova@vejrostova.cz
Mgr. Coufalová Jana: jana.coufalova@vejrostova.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Broklová Lenka: lenka.broklova@vejrostova.cz
Tel.: 546 210 679

Školní metodici prevence

Mgr. Novotná Olga: olga.novotna@vejrostova.cz
Mgr. Slonek Petr: petr.slonek@vejrostova.cz

Školní psycholožka

Mgr.Lucie Malachtová: skolni.psycholog@vejrostova.cz
Tel.: 725 757 717 (v prac. době)

Pedagogičtí pracovníci

Všichni pedagogičtí pracovníci naší školy používají emailovou adresu ve tvaru jmeno.prijmeni@vejrostova.cz

JménoEmail
Mgr. Adriana BohlováAdriana.bohlova@vejrostova.cz
Mgr. Arleta IbragimováArleta.Ibragimova@vejrostova.cz
Mgr. Barbora JílkováBarbora.Jilkova@vejrostova.cz
Beata SingerováBeata.Singerova@vejrostova.cz
PaedDr. Dagmar KováčikováDagmar.kovacikova@vejrostova.cz
Mgr. Dana PulicarováDana.Pulicarova@vejrostova.cz
Mgr. Dana ZámečníkováDana.Zamecnikova@vejrostova.cz
Mgr. Daniela KozákováDaniela.Kozakova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška HoušťováEliska.Houstova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška NovotnáEliska.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Eva FilipováEva.Filipova@vejrostova.cz
Ing. Eva CharousováEva.charousova@vejrostova.cz
Mgr. Eva JanákováEva.janakova@vejrostova.cz
Mgr. Hana HangoniHana.Hangoni@vejrostova.cz
Hana HoráčkováHana.Horackova@vejrostova.cz
Hana Šimoníková Dis.Hana.Simonikova@vejrostova.cz
Mgr. Helena BalcarováHelena.balcarova@vejrostova.cz
Mgr. Helena PatákováHelena.Patakova@vejrostova.cz
Mgr. Ilona MikuláškováIlona.mikulaskova@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Irena MachainováIrena.Machainova@vejrostova.cz
Ivana ZouharováIvana.Zouharova@vejrostova.cz
Mgr. Jana CoufalováJana.Coufalova@vejrostova.cz
Mgr. Jana KomárkováJana.Komarkova@vejrostova.cz
PeadDr. Jarmila BlažkováJarmila.blazkova@vejrostova.cz
Mgr. Jarmila ZedníkováJarmila.zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava KotalováJaroslava.Kotalova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava PůžováJaroslava.Puzova@vejrostova.cz
Jaroslava SlezákováJaroslava.slezakova@vejrostova.cz
Mgr. Jiří MikulášekJiri.mikulasek@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina NěmcováKaterina.Nemcova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina UlrychováKaterina.Ulrychova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina ZábršováKaterina.Zabrsova@vejrostova.cz
Mgr. Lenka BroklováLenka.Broklova@vejrostova.cz
Lenka SlabákováLenka.Slabakova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie RyšánkováLucie.Rysankova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie TešnarováLucie.Tesnarova@vejrostova.cz
PhDr. Ludmila HanzíkováLudmila.hanzikova@vejrostova.cz
Mgr. Magda NěmečkováMagda.Nemeckova@vejrostova.cz
Mgr. Marcela VeleckáMarcela.Velecka@vejrostova.cz
Mgr. Marie ZemanováMarie.zemanova@vejrostova.cz
Ing. Marta ŠmerkováMarta.Smerkova@vejrostova.cz
Mgr. Michaela HorilováMichaela.Horilova@vejrostova.cz
Mgr. Natálie JurmanováNatalie.Jurmanova@vejrostova.cz
Mgr. Nela JílkováNela.Jilkova@vejrostova.cz
Mgr. Nikola MikelováNikola.Mikelova@vejrostova.cz
Mgr. Olga NovotnáOlga.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Pavla Novotná  Pavla.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Petr Slonek      Petr.Slonek@vejrostova.cz
Mgr. Petra ElblováPetra.elblova@vejrostova.cz
Petra ŠmídováPetra.smidova@vejrostova.cz
Mgr. Petra ZedníkováPetra.zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Radek HavlíčekRadek.havlicek@vejrostova.cz
Bc. Radim ProcházkaRadim.Prochazka@vejrostova.cz
Ing. Radka PohankováRadka.Pohankova@vejrostova.cz
Mgr. Renata KumbárováRenata.kumbarova@vejrostova.cz
Renata StřížováRenata.Strizova@vejrostova.cz
Mgr. Romana OndříkováRomana.ondrikova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie MalachtováSkolni.psycholog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Táňa NovotnáSpecialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. Svatava ProvazníkováSvatava.provaznikova@vejrostova.cz
Terezie Zahrádková DiS.Terezie.Zahradkova@vejrostova.cz
Vendula KotulanováVendula.kotulanova@vejrostova.cz
Mgr. Věra LivingstonováVera.livingstonova@vejrostova.cz
Zdeňka FojtováZdenka.fojtova@vejrostova.cz
Mgr. Zdeněk Černošekzsvejrostova@vejrostova.cz
Mgr. Zuzana ČeledováZuzana.Celedova@vejrostova.cz
Zuzana TuzováZuzana.Tuzova@vejrostova.cz

Kroužky a zájmová činnost

Radka.Pohankova@vejrostova.cz

Správní zaměstnanci

Čápková Zdena
Richnovská Barbora: hospodarka@vejrostova.cz
Kučerová Hana
Leibnerová Zdeňka
Mička Břetislav
Pokorná Marie: kancelar@vejrostova.cz
Polčáková Alena
Smutná Iveta