ZAMĚSTNANCI

Home » O ŠKOLE » ZAMĚSTNANCI

Ředitel školy

zsvejrostova@vejrostova.cz

Zástupkyně 1. stupně

PaedDr. Dagmar Kováčiková: dagmar.kovacikova@vejrostova.cz

Zástupkyně 2. stupně

Mgr. Věra Livingstonová: vera.livingstonova@vejrostova.cz

Vedoucí vychovatelka školní družiny

Zuzana Tuzová: zuzana.tuzova@vejrostova.cz

Speciální pedagožky

Mgr. et Mgr. Táňa Novotná: specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Irena Machainová: irena.machainova@vejrostova.cz
Mgr. Jana Coufalová: jana.coufalova@vejrostova.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Lenka Broklová: lenka.broklova@vejrostova.cz
Tel.: 546 210 679

Školní metodici prevence

Mgr. Olga Novotná: olga.novotna@vejrostova.cz
Mgr. Petr Slonek: petr.slonek@vejrostova.cz

Školní psycholožka

Mgr. Lucie Malachtová: skolni.psycholog@vejrostova.cz
Tel.: 725 757 717 (v prac. době)

Pedagogičtí pracovníci

Všichni pedagogičtí pracovníci naší školy používají emailovou adresu ve tvaru jmeno.prijmeni@vejrostova.cz

JménoEmail
Mgr. Helena BalcarováHelena.Balcarova@vejrostova.cz
Mgr. Stanislava BedravováStanislava.Bedravova@vejrostova.cz
PeadDr. Jarmila BlažkováJarmila.Blazkova@vejrostova.cz
Ivana BöhmováIvana.Bohmova@vejrostova.cz
Mgr. Adriana BolhováAdriana.Bolhova@vejrostova.cz
Mgr. Lenka BroklováLenka.Broklova@vejrostova.cz
Mgr. Jana CoufalováJana.Coufalova@vejrostova.cz
Mgr. Zuzana ČeledováZuzana.Celedova@vejrostova.cz
Mgr. Marta DostálováMarta.Dostalova@vejrostova.cz
Mgr. Petra ElblováPetra.Elblova@vejrostova.cz
Mgr. Oldřiška FicováOldriska.Ficova@vejrostova.cz
Zdeňka FojtováZdenka.Fojtova@vejrostova.cz
Mgr. Hana HangoniHana.Hangoni@vejrostova.cz
PhDr. Ludmila HanzíkováLudmila.Hanzikova@vejrostova.cz
Mgr. Radek HavlíčekRadek.Havlicek@vejrostova.cz
Hana HoráčkováHana.Horackova@vejrostova.cz
Mgr. Michaela HorilováMichaela.Horilova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška HoušťováEliska.Houstova@vejrostova.cz
Ing. Eva CharousováEva.Charousova@vejrostova.cz
Arletta IbragimováArletta.Ibragimova@vejrostova.cz
Mgr. Eva JanákováEva.Janakova@vejrostova.cz
Mgr. Marika JančálkováMarika.Jancalkova@vejrostova.cz
Mgr. Barbora JílkováBarbora.Jilkova@vejrostova.cz
Mgr. Nela JílkováNela.Jilkova@vejrostova.cz
Mgr. Natálie JurmanováNatalie.Jurmanova@vejrostova.cz
Mgr. Kristýna KadlecováKristyna.Kadlecova@vejrostova.cz
Ivana KalábováIvana.Kalabova@vejrostova.cz
Mgr. Jana KomárkováJana.Komarkova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava KotalováJaroslava.Kotalova@vejrostova.cz
Vendula KotulanováVendula.Kotulanova@vejrostova.cz
PaedDr. Dagmar KováčikováDagmar.Kovacikova@vejrostova.cz
Mgr. Daniela KozákováDaniela.Kozakova@vejrostova.cz
Mgr. Renata KumbárováRenata.Kumbarova@vejrostova.cz
Mgr. Věra LivingstonováVera.Livingstonova@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Irena MachainováIrena.Machainova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie MalachtováSkolni.psycholog@vejrostova.cz
Mgr. Nikola MikelováNikola.Mikelova@vejrostova.cz
Mgr. Jiří MikulášekJiri.Mikulasek@vejrostova.cz
Mgr. Ilona MikuláškováIlona.Mikulaskova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina NěmcováKaterina.Nemcova@vejrostova.cz
Mgr. Magda NěmečkováMagda.Nemeckova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška NovotnáEliska.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Olga NovotnáOlga.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Táňa NovotnáSpecialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. Pavla Novotná  Pavla.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Romana OndříkováRomana.Ondrikova@vejrostova.cz
Mgr. Helena PatákováHelena.Patakova@vejrostova.cz
Ing. Radka PohankováRadka.Pohankova@vejrostova.cz
Bc. Radim ProcházkaRadim.Prochazka@vejrostova.cz
Mgr. Svatava ProvazníkováSvatava.Provaznikova@vejrostova.cz
Mgr. Dana PulicarováDana.Pulicarova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava PůžováJaroslava.Puzova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie RyšánkováLucie.Rysankova@vejrostova.cz
Kateřina SemerádováKaterina.Semeradova@vejrostova.cz
Beata SingerováBeata.Singerova@vejrostova.cz
Lenka SlabákováLenka.Slabakova@vejrostova.cz
Jaroslava SlezákováJaroslava.Slezakova@vejrostova.cz
Mgr. Petr Slonek      Petr.Slonek@vejrostova.cz
Renata StřížováRenata.Strizova@vejrostova.cz
Kateřina SuchomelováKaterina.Suchomelova@vejrostova.cz
Mgr. Ivana SvobodníkováIvana.Svobodnikova@vejrostova.cz
Mgr. Hana ŠediváHana.Sediva@vejrostova.cz
Magdaléna ŠevčíkováMagdalena.Sevcikova@vejrostova.cz
Hana Šimoníková, Dis.Hana.Simonikova@vejrostova.cz
Ing. Marta ŠmerkováMarta.Smerkova@vejrostova.cz
Petra ŠmídováPetra.Smidova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie TešnarováLucie.Tesnarova@vejrostova.cz
Zuzana TuzováZuzana.Tuzova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina UlrychováKaterina.Ulrychova@vejrostova.cz
Mgr. Marcela VeleckáMarcela.Velecka@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina ZábršováKaterina.Zabrsova@vejrostova.cz
Mgr. Dana ZámečníkováDana.Zamecnikova@vejrostova.cz
Mgr. Jarmila ZedníkováJarmila.Zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Petra ZedníkováPetra.Zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Marie ZemanováMarie.Zemanova@vejrostova.cz
Ivana ZouharováIvana.Zouharova@vejrostova.cz
Šárka ŽivnováSarka.Zivnova@vejrostova.cz

Kroužky a zájmová činnost

Ing. Radka Pohanková: Radka.Pohankova@vejrostova.cz

Správní zaměstnanci