kalendář akcí
<červen 2019>
poútstčtsone
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
prázdniny a volna
5.10. 2018 / Ředitelské volno
29. - 30. 10. 2018 / Podzimní prázdniny
30.11. 2018/ Ředitelské volno
22.12. 18 - 2.1. 19 / Vánoční prázdniny
8.2.2019/ Ředitelské volno
1.2. 2019 / Pololetní prázdniny

11.2. - 17. 2. 2019 / Jarní prázdniny
18. 4. 19 / Velikonoční prázdniny

24.5. 2019 / Ředitelské volno
29.6. - 1.9. 2019 / Hlavní prázdniny


Elektronická žákovská knížka Edookit
edookit-logo-official-(1).png

Třídní schůzky a konzultační hodiny


1. 10. 2018  17:00 / třídní schůzky + konzultační hodiny
5. 11. 2018 / konzultační hodiny
7. 1. 2019 / konzultační hodiny
4. 3. 2019 / konzultační hodiny
13. 5. 2019 / konzultační hodiny
3. 6. 2019 17:00 / třídní schůzky + konzultační hodiny


Nenech to být
logo-(2).png

Jsme partnerskou školou Českého volejbalového svazu
Document-page-001-(1).jpg
Jsme fakultní školou FSS Masarykovy univerzity:

Fakultni-skola-page-001.jpg

IMG_0001.jpg

Sponzoři








Základní škola Brno, Vejrostova - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz

Zaměstnanci


Ředitel školy

Mgr. Zdeněk Černošek: zsvejrostova@vejrostova.cz

Zástupkyně 1. stupně

PaedDr. Kováčiková Dagmar: dagmar.kovacikova@vejrostova.cz

Zástupkyně 2. stupně

Mgr. Livingstonová Věra: vera.livingstonova@vejrostova.cz

Vedoucí vychovatelka

Tuzová Zuzana: zuzana.tuzova@vejrostova.cz

Speciální pedagog

Mgr. et Mgr. Novotná Táňa: specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Machainová Irena:irena.machainova@vejrostova.cz
Mgr. Coufalová Jana: jana.coufalova@vejrostova.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Broklová Lenka: lenka.broklova@vejrostova.cz
Tel.: 546 210 679

Školní metodici prevence

Mgr. Novotná Olga: olga.novotna@vejrostova.cz
Mgr. Slonek Petr: petr.slonek@vejrostova.cz

Školní psycholožka

Mgr.Lucie Malachtová: skolni.psycholog@vejrostova.cz
Tel.: 725 757 717 (v prac. době)

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. et Bc. Andrea Bakalová      andrea.bakalova@vejrostova.cz
Mgr. Andrea Škrobová                andrea.skrobova@vejrostova.cz
Mgr. Arleta Ibragimová               Arleta.Ibragimova@vejrostova.cz
Mgr. Barbora Jílková                  Barbora.Jilkova@vejrostova.cz
Beata Singerová                         Beata.Singerova@vejrostova.cz
PaedDr. Dagmar Kováčiková     dagmar.kovacikova@vejrostova.cz
Mgr. Dana Pulicarová                  Dana.Pulicarova@vejrostova.cz
Mgr. Dana Zámečníková             Dana.Zamecnikova@vejrostova.cz
Mgr. Daniela Kozáková               daniela.Kozakova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška Houšťová                  eliska.houstova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška Novotná                    Eliska.Novotna@vejrostova.cz
Ing. Eva Charousová                  eva.charousova@vejrostova.cz
Mgr. Eva Janáková                     eva.janakova@vejrostova.cz
Mgr. Hana Hangoni                     Hana.Hangoni@vejrostova.cz
Hana Horáčková                         Hana.Horackova@vejrostova.cz
Hana Šimoníková Dis.                Hana.Simonikova@vejrostova.cz
Mgr. Helena Balcarová               helena.balcarova@vejrostova.cz
Mgr. Helena Patáková                Helena.Patakova@vejrostova.cz
Mgr. Helena Wolfová                  Helena.Wolfova@vejrostova.cz
Mgr. Ilona Mikulášková               ilona.mikulaskova@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Irena Machainová   Irena.Machainova@vejrostova.cz
Ivana Zouharová                        Ivana.Zouharova@vejrostova.cz
Mgr. Jana Coufalová                  Jana.Coufalova@vejrostova.cz
Mgr. Jana Komárková                Jana.Komarkova@vejrostova.cz
PeadDr. Jarmila Blažková          jarmila.blazkova@vejrostova.cz
Mgr. Jarmila Zedníková              jarmila.zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava Kotalová            Jaroslava.Kotalova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava Půžová              Jaroslava.Puzova@vejrostova.cz
Jaroslava Slezáková                  jaroslava.slezakova@vejrostova.cz
Mgr. Jiří Mikulášek                     jiri.mikulasek@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Šilberská             katerina.silberska@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Špatná                 Katerina.Spatna@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Ulrychová            Katerina.Ulrychova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Zábršová             Katerina.Zabrsova@vejrostova.cz
Mgr. Lenka Broklová                  Lenka.Broklova@vejrostova.cz
Lenka Slabáková                       Lenka.Slabakova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Krumniklová             lucie.krumniklova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Ryšánková               Lucie.Rysankova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Tešnarová                 Lucie.Tesnarova@vejrostova.cz
PhDr. Ludmila Hanzíková          ludmila.hanzikova@vejrostova.cz
Mgr. Magda Němečková            Magda.Nemeckova@vejrostova.cz
Mgr. Marcela Velecká                 Marcela.Velecka@vejrostova.cz
Mgr. Marie Zemanová                marie.zemanova@vejrostova.cz
Ing. Marta Šmerková                  Marta.Smerkova@vejrostova.cz
Ing. Michaela Ošlejšková           michaela.oslejskova@vejrostova.cz
Mgr. Milada Vaňková                  Milada.Vankova@vejrostova.cz
Mgr. Natálie Jurmanová             natalie.jurmanova@vejrostova.cz
Mgr. Nela Jílková                        Nela.Jilkova@vejrostova.cz
Mgr. Nikola Mikelová                  Nikola.Mikelova@vejrostova.cz
Mgr. Olga Novotná                     Olga.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Pavla Novotná                    Pavla.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Petr Slonek                         Petr.Slonek@vejrostova.cz
Mgr. Petra Elblová                      petra.elblova@vejrostova.cz
Mgr. Petra Horáková                  petra.horakova@vejrostova.cz
Petra Šmídová                            petra.smidova@vejrostova.cz
Petra Sobotková                         petra.sobotkova@vejrostova.cz
Bc. Radek Havlíček                    radek.havlicek@vejrostova.cz
Bc. Radim Procházka                 Radim.Prochazka@vejrostova.cz
Ing. Radka Pohanková               Radka.Pohankova@vejrostova.cz
Mgr. Renata Kumbárová             Renata.kumbarova@vejrostova.cz
Renata Střížová                          Renata.Strizova@vejrostova.cz
Mgr. Romana Ondříková             romana.ondrikova@vejrostova.cz
Mgr. Silvia Macáková                  Silvia.Macakova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Malachtová                skolni.psycholog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Táňa Novotná          specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. Svatava Provazníková         svatava.provaznikova@vejrostova.cz
Terezie Zahrádková DiS.             Terezie.Zahradkova@vejrostova.cz
Vendula Kotulanová                     vendula.kotulanova@vejrostova.cz
Mgr. Věra Koudelová                   Vera.Koudelova@vejrostova.cz
Mgr. Věra Livingstonová              vera.livingstonova@vejrostova.cz
Zdeňka Fojtová                            Zdenka.fojtova@vejrostova.cz
Mgr. Zdeněk Černošek                 zsvejrostova@vejrostova.cz
Mgr. Zuzana Čeledová                 Zuzana.Celedova@vejrostova.cz
Zuzana Tuzová                             Zuzana.Tuzova@vejrostova.cz


Kroužky a zájmová činnost : zajmovacinnost@seznam.cz

Správní zaměstnanci

Čápková Zdena
Kinclová Marta, DiS.: hospodarka@vejrostova.cz
Kučerová Hana
Leibnerová Zdeňka
Mička Břetislav
Pokorná Marie: kancelar@vejrostova.cz
Polčáková Alena
Smutná Iveta