kalendář akcí
<říjen 2019>
poútstčtsone
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
prázdniny a volna 29. – 30. 10. 2019 / Podzimní prázdniny
23.12. 19 – 3.1. 20 / Vánoční prázdniny
31.1. 2020 / Pololetní prázdniny
17.2. – 23. 2. 2020 / Jarní prázdniny
9. 4. 20 / Velikonoční prázdniny
1.7. – 31.8. 2020 / Hlavní prázdniny

Elektronická žákovská knížka Edookit
edookit-logo-official-(1).png

Třídní schůzky a konzultační hodiny

30.9. 2019 17:00 / Třídní schůzky a konzultační hodiny
4.11. 2019 16:00 / Konzultační hodiny
6.1. 2020 16:00 / Konzultační hodiny
2.3. 2020 16:00/ Konzultační hodiny
11.5. 2020 16:00 / Konzultační hodiny
1.6. 2020/ 17:00 / Třídní schůzky a konzultační hodiny


Nenech to být
logo-(2).png

Jsme partnerskou školou Českého volejbalového svazu
Document-page-001-(1).jpg
Jsme fakultní školou FSS Masarykovy univerzity:

Fakultni-skola-page-001.jpg

IMG_0001.jpg

Sponzoři








Základní škola Brno, Vejrostova - ekatalog.czZákladní školy - ekatalog.cz

Zaměstnanci


Ředitel školy

Mgr. Zdeněk Černošek: zsvejrostova@vejrostova.cz

Zástupkyně 1. stupně

PaedDr. Kováčiková Dagmar: dagmar.kovacikova@vejrostova.cz

Zástupkyně 2. stupně

Mgr. Livingstonová Věra: vera.livingstonova@vejrostova.cz

Vedoucí vychovatelka

Tuzová Zuzana: zuzana.tuzova@vejrostova.cz

Speciální pedagog

Mgr. et Mgr. Novotná Táňa: specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Machainová Irena:irena.machainova@vejrostova.cz
Mgr. Coufalová Jana: jana.coufalova@vejrostova.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Broklová Lenka: lenka.broklova@vejrostova.cz
Tel.: 546 210 679

Školní metodici prevence

Mgr. Novotná Olga: olga.novotna@vejrostova.cz
Mgr. Slonek Petr: petr.slonek@vejrostova.cz

Školní psycholožka

Mgr.Lucie Malachtová: skolni.psycholog@vejrostova.cz
Tel.: 725 757 717 (v prac. době)

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Adriana Bohlová      Adriana.bohlova@vejrostova.cz
Mgr. Arleta Ibragimová            Arleta.Ibragimova@vejrostova.cz
Mgr. Barbora Jílková                  Barbora.Jilkova@vejrostova.cz
Beata Singerová                         Beata.Singerova@vejrostova.cz
PaedDr. Dagmar Kováčiková   Dagmar.kovacikova@vejrostova.cz
Mgr. Dana Pulicarová                Dana.Pulicarova@vejrostova.cz
Mgr. Dana Zámečníková            Dana.Zamecnikova@vejrostova.cz
Mgr. Daniela Kozáková             Daniela.Kozakova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška Houšťová                 Eliska.Houstova@vejrostova.cz
Mgr. Eliška Novotná                    Eliska.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Eva Filipová Eva.Filipova@vejrostova.cz
Ing. Eva Charousová                  Eva.charousova@vejrostova.cz
Mgr. Eva Janáková                     Eva.janakova@vejrostova.cz
Mgr. Hana Hangoni                    Hana.Hangoni@vejrostova.cz
Hana Horáčková                         Hana.Horackova@vejrostova.cz
Hana Šimoníková Dis.             Hana.Simonikova@vejrostova.cz
Mgr. Helena Balcarová              Helena.balcarova@vejrostova.cz
Mgr. Helena Patáková                Helena.Patakova@vejrostova.cz
Mgr. Ilona Mikulášková             Ilona.mikulaskova@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Irena Machainová   Irena.Machainova@vejrostova.cz
Ivana Zouharová                        Ivana.Zouharova@vejrostova.cz
Mgr. Jana Coufalová                  Jana.Coufalova@vejrostova.cz
Mgr. Jana Komárková               Jana.Komarkova@vejrostova.cz
PeadDr. Jarmila Blažková        Jarmila.blazkova@vejrostova.cz
Mgr. Jarmila Zedníková            Jarmila.zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava Kotalová           Jaroslava.Kotalova@vejrostova.cz
Mgr. Jaroslava Půžová              Jaroslava.Puzova@vejrostova.cz
Jaroslava Slezáková                  Jaroslava.slezakova@vejrostova.cz
Mgr. Jiří Mikulášek                     Jiri.mikulasek@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Němcová           Katerina.Nemcova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Ulrychová           Katerina.Ulrychova@vejrostova.cz
Mgr. Kateřina Zábršová             Katerina.Zabrsova@vejrostova.cz
Mgr. Lenka Broklová                  Lenka.Broklova@vejrostova.cz
Lenka Slabáková                       Lenka.Slabakova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Ryšánková               Lucie.Rysankova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Tešnarová                 Lucie.Tesnarova@vejrostova.cz
PhDr. Ludmila Hanzíková        Ludmila.hanzikova@vejrostova.cz
Mgr. Magda Němečková            Magda.Nemeckova@vejrostova.cz
Mgr. Marcela Velecká                Marcela.Velecka@vejrostova.cz
Mgr. Marie Zemanová               Marie.zemanova@vejrostova.cz
Ing. Marta Šmerková                  Marta.Smerkova@vejrostova.cz
Mgr. Michaela Horilová    Michaela.Horilova@vejrostova.cz   
Mgr. Natálie Jurmanová             Natalie.jurmanova@vejrostova.cz
Mgr. Nela Jílková                        Nela.Jilkova@vejrostova.cz
Nikola Ondráková Nikola.Ondrakova@vejrostova.cz
Mgr. Nikola Mikelová                 Nikola.Mikelova@vejrostova.cz
Mgr. Olga Novotná                     Olga.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Pavla Novotná                    Pavla.Novotna@vejrostova.cz
Mgr. Petr Slonek                         Petr.Slonek@vejrostova.cz
Mgr. Petra Elblová                      Petra.elblova@vejrostova.cz
Mgr. Petra Horáková                  Petra.Horakova@vejrostova.cz
Petra Šmídová                            Petra.smidova@vejrostova.cz
Mgr. Petra Zedníková                 Petra.zednikova@vejrostova.cz
Mgr. Radek Havlíček                    Radek.havlicek@vejrostova.cz
Bc. Radim Procházka                 Radim.Prochazka@vejrostova.cz
Ing. Radka Pohanková               Radka.Pohankova@vejrostova.cz
Mgr. Renata Kumbárová             Renata.kumbarova@vejrostova.cz
Renata Střížová                          Renata.Strizova@vejrostova.cz
Mgr. Romana Ondříková             Romana.ondrikova@vejrostova.cz
Mgr. Lucie Malachtová                Skolni.psycholog@vejrostova.cz
Mgr. et Mgr. Táňa Novotná         Specialni.pedagog@vejrostova.cz
Mgr. Svatava Provazníková        Svatava.provaznikova@vejrostova.cz
Terezie Zahrádková DiS.             Terezie.Zahradkova@vejrostova.cz
Vendula Kotulanová                     Vendula.kotulanova@vejrostova.cz
Mgr. Věra Livingstonová             Vera.livingstonova@vejrostova.cz
Zdeňka Fojtová                            Zdenka.fojtova@vejrostova.cz
Mgr. Zdeněk Černošek                 zsvejrostova@vejrostova.cz
Mgr. Zuzana Čeledová                 Zuzana.Celedova@vejrostova.cz
Zuzana Tuzová                             Zuzana.Tuzova@vejrostova.cz

Kroužky a zájmová činnost : radka.pohankova@vejrostova.cz

Správní zaměstnanci

Čápková Zdena
Barbora Rychnovská: hospodarka@vejrostova.cz
Kučerová Hana
Leibnerová Zdeňka
Mička Břetislav
Pokorná Marie: kancelar@vejrostova.cz
Polčáková Alena
Smutná Iveta