Stravování ve školách a školkách zdarma

Home » O ŠKOLE » PROJEKTY » FINANCOVANÉ PROJEKTY » Stravování ve školách a školkách zdarma

OP PMP 5 – Poskytování bezplatné stravy – informace na další období šk. rok 2019/20

Naše škola je opět zapojena jako partner s finančním příspěvkem do projektu „Poskytování bezplatné stravy dětem ohroženým chudobou ve školách v Jihomoravském kraji V“.

Mgr. Jana Coufalová, koordinátorka projektu

OP PMP 4 – Poskytování bezplatné stravy – informace na další období šk. rok 2018/19

Naše škola je opět zapojena jako partner s finančním příspěvkem do projektu „Poskytování bezplatné stravy dětem ohroženým chudobou ve školách v Jihomoravském kraji IV“.

Úřad práce již obdržel seznam škol, které jsou do projektu zapojeny.

Pracovníci kontaktních pracovišť ÚP budou v období od 02.05.2018 do 29.06.2018 informovat zákonné zástupce dětí spadajících do cílové skupiny o možnosti zapojení do projektu a potvrzovat děti, které mají na zapojení do projektu nárok.
Pokud se rodiče dítěte v tomto období nedostaví na Úřad práce, nebude možné dítě do projektu zařadit.
        Situace cílové skupiny bude posuzována s ohledem na momentální stav pobírání dávek v hmotné nouzi v květnu a /nebo červnu 2018 (již neplatí podmínka jako v předchozím roce, že rodiče musí pobírat dávky v hmotné nouzi v souvislém období 3 měsíců).

Mgr. Jana Coufalová, koordinátorka projektu

Stravování ve školách a školkách zdarma

I v příštím školním roce bude naše škola zapojena do projektu „Poskytování bezplatné stravy dětem ohroženým chudobou ve školách v Jihomoravském kraji III“.

Koordinátor projektu: Mgr. Jana Coufalová

Naše škola je zapojena do Operačního programu Potravinové a materiální pomoci.
Projekt „Poskytování bezplatné stravy dětem ohroženým chudobou ve školách v Jihomoravském kraji II“ se vztahuje na školní rok 2016/2017.

Koordinátor projektu: Mgr. Jana Coufalová