TŘÍDY

Home » I. stupeň » TŘÍDY

1.A

Třídní učitelka: Mgr. Hana Hangoni (hana.hangoni@vejrostova.cz)


1.B

Třídní učitelka: Mgr. Hana Šedivá (hana.sediva@vejrostova.cz)


1.C

Třídní učitelka: Mgr. Bára Jílková (barbora.jilkova@vejrostova.cz)


1.D

Třídní učitelka: Mgr. Dana Zámečníková (dana.zamecnikova@vejrostova.cz)


2.A

Třídní učitelka: Mgr. Pavla Novotná ( Pavla.Novotna@vejrostova.cz)


2.B

Třídní učitelka: Mgr. Romana Ondříková (Romana.Ondrikova@vejrostova.cz)


2.C

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Zábršová (Katerina.Zabrsova@vejrostova.cz)


2.D

Třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Kotalová (Jaroslava.Kotalova@vejrostova.cz)


3.A

Třídní učitelka: Mgr. Olga Novotná (Olga.Novotna@vejrostova.cz)


3.B

Třídní učitelka: Mgr. Nela Jílková (Nela.Jilkova@vejrostova.cz)


3.C

Třídní učitelka: Mgr. Dana Pulicarová (Dana.Pulicarova@vejrostova.cz)


3.D

Třídní učitelka: Mgr. Helena Patáková (Helena.Patakova@vejrostova.cz)


4.A

Třídní učitelka: Mgr. Eliška Novotná (Eliska.Novotna@vejrostova.cz)


4.B

Třídní učitelka: Mgr. Ilona Svobodníková (Ilona.Svobodnikova@vejrostova.cz)


4.C

Třídní učitelka: Mgr. Jana Komárková (Jana.Komarkova@vejrostova.cz)


4.D

Třídní učitelka: Mgr. Magda Němečková (Magda.Nemeckova@vejrostova.cz)


5.A

Třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Půžová (Jaroslava.Puzova@vejrostova.cz)


5.B

Třídní učitelka: Mgr. Marta Šmerková (Marta.Smerkova@vejrostova.cz)


5.C

Třídní učitelka: Mgr. Zuzana Čeledová (Zuzana.Celedova@vejrostova.cz)


5.D

Třídní učitelka: Mgr. Kateřina Němcová (Katerina.Nemcova@vejrostova.cz)