KONTAKTY

Home » DRUŽINA » KONTAKTY

Vedoucí vychovatelka

Zuzana Tuzová
tel.: (+420) 546 220 173, (+420)

Email: Zuzana.Tuzova@vejrostova.cz


Kontakty jednotlivých oddělení

OdděleníŽáciTřídaVychovatel/kaKontakt       
1. odd. 3.D,5.B,C,D3.D
učebna v 1. patře levé schodiště
Střížová Renata770 197 373, Renata.Strizova@vejrostova.cz
2. odd.1. D1. D
učebna v 1. patře levé schodiště
Tuzová Zuzana770 197 383, Zuzana.Tuzova@vejrostova.cz
3. odd.1. B 1. B
učebna v 1. patře levé schodiště
Ibragimová Arletta770 197 385, Arleta.Ibragimova@vejrostova.cz
4. odd.4. A + 4. B4. A
učebna v přízemí v přístavbě
Bc. Procházka Radim778 729 124, Radim.Prochazka@vejrostova.cz
5. odd.1. A1. A
učebna v patře v přístavbě
Kubošová Petra, DiS.778 702 102, Petra.Kubosova@vejrostova.cz
6. odd.2.A2. A
učebna v patře v přístavbě
Kalábová Ivana778 729 126, Ivana.Kalabova@vejrostova.cz
7. odd.3.A3. A
učebna v přízemí v přístavbě
Böhmová Ivana778 729 152, Ivana.Bohmova@vejrostova.cz
8. odd.4. C + 4. D4.D
učebna ve 2. patře levé schodiště
Slabáková Lenka778 729 153, Lenka.Slabakova@vejrostova.cz
9. odd.1. C1.C
učebna v přízemí vlevo
Ing. Pohanková Radka778 729 154, Radka.Pohankova@vejrostova.cz
10. odd.2.C2.C
učebna ve 2. patře levé schodiště
Zouharová Ivana778 729 960, Ivana.Zouharova@vejrostova.cz
11. odd.3. B a 5. A3.B
učebna v 1. patře v přístavbě
Mgr. Bosáková Hedvika778 729 125, Hedvika.Bosakova@vejrostova.cz
12. odd.3. C3.C
učebna vlevo v přízemí
Šimoníková Hana DiS.,778 729 961, Hana.Simonikova@vejrostova.cz
13. odd.2.D2.D
učebna v přízemí vlevo
Singerová Beáta778 424 328, Beata.Singerova@vejrostova.cz

Služební mobil pouze v provozní době.


Kroužky a zájmová činnost

Ing. Radka Pohanková

Email: Radka.Pohankova@vejrostova.cz